dt-166-slider

Hakkımızda

Firmamız 2005 yılında İstanbul’un Pendik İlçesinde kurulmuş olup Kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamızın İnşaat kısmında; gerek kendi satın aldığı gerekse kat karşılığı anlaşılan arsalar üzerinde konut, iş yeri, villa konseptin de projeler tamamen kendi bünyesinde istihdam edilen uzman mimarlarımız tarafından tasarlanıp ve gene kendi bünyesinde bulunan mühendislerimiz tarafından inşaatlarımız tamamlanarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslimi satışlarımız gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın mimarlık bölümünde ise Arsalarınızın yapıya dönüşene kadarki tasarım mimarlık projelendirme vs. tüm aşamalarını ve yapı ruhsatı süreçleri yürütülmektedir. Onka mimarlık olarak firmamız gerek kendi projelerimizde gerekse başka inşaat firmalarının konut projelerine tasarım ve proje hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz
İnsanların yaşam standartlarını; doğadan kopmadan, modern mimari ve teknoloji imkanlarından faydalanıp, kentsel gelişime katkı sağlayarak yükseltmek.

Vizyonumuz
Sahip olduğumuz değerleri koruyarak, sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, başarılarımızı, hedeflerimizi yurtiçi ve yurtdışında sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.Yaptığımız her projemizde müşterilerimizin yanında olmayı, ve kaliteli bir yaşam için başarılarımızı müşterilerimizle paylaşmayı görev bilip, insan ilişkilerimizi bu yönde tutmaya özen göstermekteyiz.Gelecekte nitelikli insan kaynağını yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, faaliyet alanımızda Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmayı hedeflemekteyiz.